Kariéra, nabídka volných pracovních míst

My hledáme, Vy hledáte, třeba se naše cesty protnou ....

1) Hledáme řidiče skupiny C v Mostě a okolí

Co Vám nabízíme:

- práce od pondělí do pátku, víkendy volné
- základní mzdu, mzda se pohybuje od 40 000,- Kč hrubého
- řízení vozidla Mercedes Atego
- diety, ubytování na cestách je v hotelu
- bonusy
- příspěvek na dovolenou
- jsme malá firma, nabízíme dobrou komunikaci s centrálou
- autem se vyjíždí ze sídla firmy, možnost parkování vlastního vozu v objektu společnosti, autobusová zastávka 100m od firmy

Náplň Vaší práce bude:
- pondělí a pátky příprava a naložení zboží na cestu
- rozvoz zboží ke konkrétním zákazníků a našim obchodním zástupcům v regionech podle rozpisu
- jeden týden - rozvoz Jižní Čechy úterý a středa, další týden - rozvoz Morava úterý až čtvrtek

A co očekáváme od Vás? Nic neobvyklého.
- řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz
- zkušenosti s řízením nákladního vozidla alespoň 2 roky

Nástup od ledna 2024.

Hledáme obchodní prodejce B2B pro tento region: oblast má zavedenou klientelu

2) Moravskoslezský kraj a okolí - oblast ohraničená městy: blast: Opava, Lipník n/Bečvou, Vítkov, Bystřice p./Hostýnem, Vsetín, Jablunkov, Třinec, Český Těšín, Karviná, Bohumín, Ostrava, Hlučín

Nehledáme jen obchodního zástupce, hledáme kolegu,
který se stane nedílnou součástí naší firmy a má zkušenosti s prodejem.

- praktické ukázky přípravků u zákazníků
- prodej firemních přípravků
- tvorba nabídek
- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
- sebevzdělávání a osobní rozvoj

Nezbytné předpoklady uchazeče:
- schopnost organizace vlastního času
- samostatnost ve svěřeném regionu
- komunikační a prezentační schopnosti
- zájem dokázat něco navíc a pracovat na svém rozvoji
- časová flexibilita a ochota přizpůsobit se požadavkům zákazníka
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenosti s prodejem výhodou, nikoliv však podmínkou

Za to Vám nabízíme:
- rozmanitou každodenní práci v terénu
- zavedenou klientelu odebírající firemní přípravky
- doposud nečerpaný potenciál svěřeného regionu
- firemní automobil (VW CADDY) i pro soukromé použití
- mobil telefon a tablet s připojením k internetu
- základní mzdu, provize, bonusy
- cestovní náhrady
- úvodní zaškolení a průběžné rozšiřování znalostí
- podporu centrály a kolegů z obchodního týmu

Nástup možný ihned, podmínkou pro uchazeče je místo bydliště v určeném regionu.

Své životopisy zasílejte na info@eko-grado.cz. Těšíme se na Vás.

PONÚKAME VÝROBKY
Nemecké a Švajčiarskej
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čtv 7.00 - 15.30
Piatok 7.00 - 14.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

32 let na trhu