Školenia

Vítame Vás v našej sekcii školení, ktorá je určená pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť novinky zo sveta detailingu, naučiť sa nové postupy, zdokonaliť svoje znalosti alebo začať so všetkým od začiatku.

TERMÍNY ŠKOLENIA SÚ VŽDY UVEDENÉ U KAŽDÉHO ŠKOLENIA NAD DOSTUPNOSŤOU VÝBER Z VARIANTY.

Spoločnosť eko GRADO je výhradným dodávateľom nemeckej firmy Koch-Chemie pre českú republiku. Naša spoločnosť si pre Vás pripravila štyri možnosti školenia, ktoré sú zamerané na leštenie laku s následnou nano konzerváciou laku a keramickou ochranou laku, čistením interiéru a exteriéru.

Pri týchto školeniach Vám naši školitelia, ktorí majú dlhodobé skúsenosti s profesionálnym čistením, leštením a detailingom, odovzdajú nielen svoje teoretické, ale hlavne praktické skúsenosti s prípravkami firmy Koch-Chemie. Naučíte sa v malej skupine ľudí prípravky správne používať a dosiahnuť s nimi výsledky, ktoré Vás určite všetkých milo prekvapia.

Firma Koch-Chemie je v tomto odvetví jednou z mála, ktorá vykonáva samostatný vývoj, výrobu aj predaj autokozmetiky, leštiacich pást a prípravkov na detailing.

Pokiaľ máte o školenie záujem, kliknite na niektorý odkaz nižšie, budete presmerovaný na konkrétne termíny a detailné popisy čo sa, na ktorom školení ponúka - ŠKOLENÍ - EGdetailing.cz (eg-detailing.cz)

Školenia

PONÚKAME VÝROBKY
Nemecké a Švajčiarskej
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Čtv 7.00 - 15.30
Piatok 7.00 - 14.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

32 let na trhu