Bezkontaktna aktívna pena pre nákladné vozidlá, odstraňovač hmyzu Koch Prewash Express bez NTA 33 kg
Koch ChemieBezkontaktna aktívna pena pre nákladné vozidlá, odstraňovač hmyzu Koch Prewash Express bez NTA 33 kg
Popis prípravku: Prewash epress bez NTA je vysoko koncentrovaný alkalický čistiaci prípravok, ktorý neobsahuje fosfáty a je určený na odstránenie silného znečistenia nákladných i osobných vozidiel. Vysoký podiel komplexotvorných látok a vysoko efektívnych tenzidov narušuje extrémne znečistenia a odstraňuje nielen nečistoty z vozovky, ale aj hmyz vtáčie exkrementy a iné statická znečistenia.
Oblasť použitia: Prewash EXPRESS bez NTA je vhodný zvlášť, ako pre silne frekventované umývacie linky nákladných i osobných vozidiel ako aj pre vysokotlakové umývanie. Všetky obsažné látky vyhovujú požiadavkám na na biologickú odbúrateľnosť.
Odporúčania k použitiu Prewash EXPRES bez NTA pomocou penovej injektoru: Vozidlo schlaďte a opláchnite tlakovou vodou pomocou vysokotlakového čističa. Prípravok nalejte v koncentráte alebo nariedený v pomere 1: 1 -1: 2 do fľaštičky pěnovacího injektora. Vozidlo napeňte pomocou penovej injektora smerom zdola nahor a nechajte prípravok 1 až 2 minúty pôsobiť. Prípravok nenechajte na vozidle zaschnúť. Následné vozidlo opláchnite tlakovou vodou. V prípade väčšieho znečistenia vozidlo umyte pomocou špongie Octopus alebo kefou Vikan. Následne opláchnite tlakovou vodou. Zostávajúcu vodu zotrite jelenicou, mikrofázovú utierkou zelenú alebo stierkou na sklá a lak Vikan 999299 35 cm. Vaše vozidlo môžete ešte ošetriť voskom s nanokonzervací Protector Wax (riedenie 1:30). Vaše vozidlo po ošetrení prípravkom Protector Wax obdrží nevídaný lesk, nečistoty nebudú na karosérii tak zachytávať a nasledujúce umývanie bude jednoduchšie a rýchlejšie.
Odporúčania k použitiu Prewash EXPRES bez NTA pomocou Tlakové pištole postrekovacie alebo Tlakového postřkovače Kwazar Orion: Vozidlo schlaďte a opláchnite tlakovou vodou pomocou vysokotlakového čističa. Prípravok zrieďte 1: 50 - 1: 100 a nalejte do pripravenej sprejovej nádoby. Rozriedený prípravok nastriekajte od spodu hore na vozidlo. Nechajte 1 až 2 minúty pôsobiť. Prípravok nenechajte na vozidle zaschnúť. V prípade väčšieho znečistenia vozidlo umyte pomocou špongie Octopus alebo kefou Vikan. Následne opláchnite tlakovou vodou. Zostávajúcu vodu zotrite jelenicou, mikrofázovú utierkou zelenú alebo stierkou na sklá a lak Vikan 999299 35 cm. Vaše vozidlo môžete ešte ošetriť voskom s nanokonzervací Protector Wax (riedenie 1: 30). Vaše vozidlo po ošetrení prípravkom Protector Wax obdrží nevídaný lesk, nečistoty nebodou tak priľnúť na karosérii a nasledujúce umývanie bude jednoduchšie a rýchlejšie.
Odporúčané riedenie - podľa znečistenia:
Predčistenie: 1:50 až 1: 100.
Čistenie ráfikov 1: 3 až 1:10.
Odvoskovanie kopolymérnej voskov: 1: 5 až 1:10.
Samoobslužné vysokotlakové umývačky: 1: 300.
Naneste na celú plochu, nechajte krátko pôsobiť a pomocou vysokotlakového čističa dôkladne opláchnite. POZOR: nepoužívať keď stojí vozidlo na priamom slnku, alebo keď je lakovaná plocha rozohriata. Nenechať zaschnúť.
Obsažné látky: 5% aniónových a neionových tenzidov, hydroxid sodný.
Bezpečnostné opatrenia: uchovávajte mimo dosahu detí, používajte ochranné okuliare, rukavice a ochranný odev. Ak sa necítite dobre vyhľadajte lekársku pomoc.
Parametre tovaru
Použití | Mytí nákladních vozidel |
---|---|
Váha | 33 kg |
K stiahnutiu
Súvisiace
Kefa na umývanie áut prietokový Vikan 999342
Vikan kefa prietokový 999342 je vhodný na umývanie vozidiel.Rozmer: 50 x 250 mm …
bez DPH
s DPH
Čistič diskov bez kyseliny Koch Felgenblitz Sauer Frei 11 kg
Felgenblitz säuerfrei neobsahuje kyselinu, je PH neutrálny čistiaci prípravok v …
bez DPH
s DPH
Penový injektor pre vysokotlakové stroje 410701
Penový injektor pre vysokotlakové čistiace stroje určený pre ľahkú a rýchlu apli…
bez DPH
s DPH
Vysokotlakový studenovodný čistiaci stroj Ehrle KD 940
Vysokotlakový studenovodný čistiaci stroj - Ehrle KD 940 3x3 TSS s tryskou s rot…
bez DPH
s DPH
Mohlo by vás tiež zaujímať...
Bezkontaktná aktívna pena, odstraňovač hmyzu Koch Vorreiniger B bez NTA 33 kg
VORREINIGER B bez NTA vysoko koncentrovaný alkalický prípravok vytvárajúcí inten…
bez DPH
s DPH
Bezkontaktná aktívna pena, odstraňovač hmyzu Koch Vorreiniger B bez NTA 225 kg
VORREINIGER B bez NTA vysoko koncentrovaný alkalický prípravok vytvárajúcí inten…
bez DPH
s DPH
Bezkontaktná aktívna pena, odstraňovač hmyzu Koch Vorreiniger B bez NTA 11 kg
VORREINIGER B bez NTA vysoko koncentrovaný alkalický prípravok vytvárajúcí inten…
bez DPH
s DPH
Aktívna pena na predumytie vozidiel Koch Copo Star BMP T 10 kg
S atestom (zalistovaný) pre Mercedes Benz. Vhodný pre matné laky. Popis príprav…
bez DPH
s DPH