Sada na renováciu svetlometov Koch Headlight Polish Set
Koch ChemieSada na renováciu svetlometov Koch Headlight Polish Set
Popis přípravku: sada na renováciu svetlometov sa používa na obnovenie zažltnutých a matných svetlometov, ktoré budú v dvoch krokoch ako nové.
Sada obsahuje:
Leštenku Headlight Polish 1 obsah 250 ml č. 406250
Leštenku Headlight Polish 2 obsah 250 ml č. 407250
Leštiaci kotúč Heavy Cut Pad 76x23 mm č. 999577
Leštiaci kotúč z baránka 80 mm č. 999274
Termo kotúč 76x23 mm č. 999602
Abralon brúsny papier zrnitosť 1000 č. 999603
Abralon brúsny papier zrnitosť 2000 č. 999250
Abralon brúsny papier zrnitosť 4000 č. 999251
Aplikátor pre brúsne papiere so suchým zipsom č. 999604
S našimi dvoma leštidlami a leštiacimi kotúčmi budú vaše zašlá svetla v dvoch krokoch ako nová. Súčasťou sady sú brúsne papiere rôzneho zrna, ktoré sa pomocou aplikátora so suchým zipsom.
Okruh použitia: svetlomety osobných, úžitkových vozidiel, motocyklov, lokomotív a lodí
Použitie:
1. Pred leštením oblepte okraje svetlometov páskou a opláchnite čistou vodou. 2. V prípade silného zažltnutie alebo poškodenia najskôr použite ručné aplikátor a postupne všetky tri brúsne papiere od zrnitosti 1000, 2000 až do zrnitosti 4000. Medzi jednotlivými krokmi brúsenie svetlomet vždy opláchnite čistou vodou.
2. Ak sú svetlomety len mierne matné, možno krok dve preskočiť a môžete prejsť priamo k leštenie.
3. Ako prvý použijete leštenku Headlight Polish 1 a leštiaci kotúč Heavy Cut Pad alebo leštiaci kotúč z baránka. Odporúčame použiť rotačné leštičku a leštiť pri strednej rýchlosti. Leštiť do kríža.
4. V ďalšom kroku použite Leštenku Headlight Polish 2 a pomocou Termo kotúča vyleštite do vysokého lesku. Odporúčame použiť rotačné leštičku a leštiť pri strednej rýchlosti, opäť leštiť do kríža.
POZOR: Pred použitím leštiaca sady si preverte právnu úpravu vo vašej krajine či sa môžu svetlomety leštiť. Skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.
Na požiadanie je k dispozícii bezpečnostný list.
Parametre tovaru
Sada | sada |
---|
K stiahnutiu
Mohlo by vás tiež zaujímať...
Brúsna pasta s mikročasticami Koch Micro Cut M3.02 1000ml
Brúsna pasta (leštenka) s mikročasticami bez silikónového oleja Popis prípravku…
bez DPH
s DPH
Klzný sprej pre čistiace modelínu bez silikónového oleja Koch Clay Spray 500 ml
Popis: jemný klzný prostriedok, ktorý nezanecháva stopy a nenarušuje lak. Zvyšuj…
bez DPH
s DPH
Mikro-brúsna leštiaca pasta Koch Micro Cut & Finish P3.01 250 ml
Mikro-brúsna leštiaca pasta s karnaubským voskom Popis prípravku: Micro Cut &am…
bez DPH
s DPH
Leštenka Koch Lack-Polish Rosa 1 l
Politúra s leskom Lack-Polish rosa ošetruje a zušľachťuje všecny nové, novo opr…
bez DPH
s DPH