Výhodný balíček autokozmetiky Koch 3 + 1 výrobok Bezplatne
skladem

Koch Chemie
Výhodný balíček autokozmetiky Koch 3 + 1 výrobok Bezplatne

Vaša cena s DPH/ks
41,91 EUR
34,64 EUR bez DPH/ks
běžná cena s DPH 0,00 EUR, ušetříte  %

Výhodný balíček autokozmetiky Koch 3 + 1 výrobok Bezplatne

Výhodný balíček autokozmetiky Koch 3 + 1 výrobok Bezplatne

NanoMagic Shampoo 750 ml + Insectdirtremover 750 ml + Nanomagic Plastcare 500 ml + ZADARMO Reactivewheelcleaner 750 ml v hodnote 502, - Kč s daňou.

750 ml Nanomagic Shampoo: špičkový autošampon určený k ručnému umývaniu vozidiel. Vaše auto bude dôkladne umyté a jeho lak získa vysoký lesk s dlhodobým konzervačným účinkom počas jediného úkonu. Všetky na lak skôr nanesenej vosky a uzatváracie vrstvy zostanú zachované, autošampon je nenaruší. Špičkové nanosložky obsiahnuté v NANOMAGICSHAMPOO odpudzujú nečistoty, voda na oknách vozidla bude sama rýchlejšie odtekať (silný efekt tekutých stieračov), Vaše auto zostane dlhšie čisté a ďalšie umývanie bude oveľa jednoduchšie. Jedno balenie NANOMAGICSHAMPOO vystačí až na 15 umytí bežného osobného automobilu. Spotreba: na umytie jedného vozidla 50ml . Použitie: cca 50 ml šampónu pridajte do 10 l vody. Vozidlo umyte pomocou špongie. Opláchnite miernym prúdom vody. Zostávajúce vodu zotrite jelenicou. Bezpečnostné opatrenia: nepoužívať na horúce laky či plochy vystavené priamemu slnku!

750 ml Insectdirtremover: odstraňuje z vonkajšieho povrchu vozidla a priestoru motora prilepené vrstvy hmyzu, oleja a iných okolitých nečistôt. Použitie: vozidlo vopred navlhčite / schlaďte. Prípravok nastriekajte na znečistené miesta. Nechajte pôsobiť 1-3minuty. Ak je treba, použite na dokončenie špongiu. Dôkladne spláchnite. Vozidlo potom umyte šampónom NanoMagic prípadne v umývacej linke.
Spotreba: na odstránenie hmyzu u jedného vozidla cca 150 ml .
Bezpečnostné opatrenia: POZOR: Nepoužívať na horúce povrchy. Vyskúšajte znášanlivosť materiálu.

500 ml NanoMagic Plastcare: prípravok s NANO konzerváciou, ošetruje a chráni všetky plastové časti vozidla a motoriek v exteriéri (plastové časti motorového priestoru, možno použiť na pneumatiky, záhradný nábytok atď.), Zanecháva lesk. Použitie: prípravok nastriekajte na čistú Hubu čiernu, rovnomerne rozotrite a nechajte úplne vyschnúť. Prípadne potom doleštite mikrofázová utierkou alebo špongiou čiernu. Spotreba: pri ošetrení jedného vozidla - vonkajší plast a priestor motora cca 50 ml = 33,50, - Sk bez DPH.

BEZPLATNE - 750 ml Reactivewheelcleaner: vrátane rozprašovača - reaktívne prípravok na čistenie ráfikov bez obsahu kyseliny, s indikátorom výkonnosti červené zafarbenie) a s prísadami k docieleniu lesku pre dôkladné a šetrné vyčistenie kvalitných ráfikov Použitie: nastriekajte na celú plochu schladených ráfikov. Nechajte pôsobiť 1 - 3 minúty. V prípade potreby dokončite prácu špongiou alebo kefou. Dôkladne opláchnite silným prúdom vody. Spotreba: na umytie ráfikov jedného vozidla 100 ml. Bezpečnostné opatrenia: nepoužívajte na horúce povrchy, skontrolujte znášanlivosť materiálu.

Zobrazit celý popis

Parametre tovaru

Sada ks

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Darčekový voucher v hodnote 500,- Kč

Darčekový voucher v hodnote 500,- Kč

Dárkový voucher v hodnotě 500,- Kč, platí na celý sortiment v našem e-shopu. Př…

16,53 EUR
bez DPH
20,00 EUR
s DPH
Darčekový voucher v hodnote 2000,- Kč

Darčekový voucher v hodnote 2000,- Kč

Dárkový voucher v hodnotě 2000,- Kč, platí na celý sortiment v našem e-shopu. P…

66,12 EUR
bez DPH
80,00 EUR
s DPH
Sada na umývanie vozidiel Koch 3 + 1 výrobok Bezplatne Koch Chemie

Sada na umývanie vozidiel Koch 3 + 1 výrobok Bezplatne

Akčný balíček - sada na umývanie vozidiel 3 + 1 ZADARMONANOMAGICSHAMPOO 750 ml +…

37,16 EUR
bez DPH
44,96 EUR
s DPH
PONÚKAME VÝROBKY
Nemecké a Švajčiarskej
kvality

eko GRADO spol. s r.o.
Skyřická 110
434 01 Most

+420 723 691 602
+420 476 101 871
info@eko-grado.cz

Po - Pia 7.00 - 15.30
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

28 let na trhu